http://www.svinov.eu  

Nejčtenější článek

Neexistují vhodná data!

Nejkomentovanější

Databáze je prázdná!

Nej ... dokument

Neexistují vhodná data!

Názory a komentáře členů ČSSD

Dopis starosty Poruby pro občany Svinova

Vydáno dne 11. 10. 2006 (1229 přečtení)


 

n200610111711_foto Novák.jpg Městský obvod Poruba je již čtvrtým rokem veden sociální demokracii. Během tohoto období mohli občané Ostravy-Poruby poznat mnoho změn, které se týkají jejich bydliště. Bylo zrekonstruováno mnoho kilometrů vozovek a chodníků, postaveno 5 nových multifunkčních sportovišť pro veřejnost a desítky dětských hřišť bylo umístěno v různých částech Poruby. Nejviditelnější akcí však zřejmě je humanizace sídliště, kde jeho jedna část na ul. Ukrajinské určitě nezůstala utajena ani občanům Svinova. Stejně tak se Svinovští jistě dozvěděli o společné investici našich městských obvodů na rozšíření Svinovského hřbitova.

 

Naše městské obvody spolu sousedí a ještě do konce druhé světové války se říkalo Poruba u Svinova. Rád bych proto i v nadcházejícím volebním období úzce spolupracoval s vedením Vaší radnice. Tato spolupráce je a bude vždy tak úzká, jak úzké jsou vztahy a vazby mezi lidmi. A kandidáti do Svinovského zastupitelstva z řad ČSSD jsou právě těmi lidmi, které jsem měl možnost dobře poznat, se kterými mne pojí přátelství a naše spolupráce začala ještě dříve než se začali ucházet o Vaší důvěru. Věřím, že nezklamou ani Vás a zaslouží si Vaší přízeň. Rozhodnutí je však jen na Vás voličích a já Vám při této příležitosti přeji šťastnou volbu.

 

Občany Ostravy – Svinova zdraví Miroslav Novák, starosta MOb Poruba


[Akt. známka: 1,63 / Počet hlasů: 35] 1 2 3 4 5

Autor: redakce ČSSD OV-Svinov     Počet komentářů: 1   Můžete přidat nový komentář   Informační e-mail   Vytisknout článek

n200609050016_nadrazi.jpg


n200609050016_obecna_skola.jpg


n200609050016_sokolovna.jpg