http://www.svinov.eu  

Nejčtenější článek

Neexistují vhodná data!

Nejkomentovanější

Databáze je prázdná!

Nej ... dokument

Neexistují vhodná data!

Názory a komentáře členů ČSSD

Jako všechny rozhodující věci v životě začalo to nenápadně

Vydáno dne 12. 10. 2006 (401 přečtení)


Jednou před dávnými komunálními volbami mě oslovil bývalý spolupracovník a současně soused ze Svinova, zda nechci podpořit politiku České strany sociálně demokratické umístěním na kandidátní listině místní organizace ČSSD. Když jsme projednali vše, co tato kandidatura znamená, souhlasila jsem a od té doby jsem se zapojila do veřejného dění v našem městském obvodě.

 

Mám totiž ke Svinovu nostalgický vztah, protože již můj dědeček Josef Zajíc zde žil se svou rodinou, než se usadil v Třebovicích. Na jedné z mých nejstarších fotek sedím s bratrem na kupce sena a na pozadí dýmají komíny třebovické elektrárny. Se spolužáky základní školy jsme projížděli starou tramvají na výlet na okraj Ostravy a pokaždé nás upoutala jedna zvláště rozkvetlá zahrádka.

 

Můj vztah k lidem samozřejmě formoval rodinný život, ve kterém byly zastoupeny snad všechny víry - katolíci, evangelíci, komunisté i adventisté sedmého dne. I v rodinném životě při výchově třech dětí, při dálkovém studiu na vysoké škole jsme se museli domluvit na dosažení cíle či zvládnutí úkolu. Z toho pro mě vyplývají zásady :

- jednat a pracovat hospodárně

- nechat vyniknout kladné přednosti jedince

- poučit se z chyb jiných.

 

Jsem ve věku, kdy znám přednosti mládí a dospělosti i potřeby stáří.
Proto budu ve svém politické činnosti usilovat, aby Svinov byla městská čtvrť s živým centrem, sportovními a kulturními zařízeními, kde by se dobře žilo všem občanům.

 

Proto budu podporovat dokončení kanalizační sítě, rozvodu pitné vody a plynu a následnou opravou místních komunikací, aktivní spolkovou a sociální činnost.

 

A mé krédo ? Místo slov činy!

 

V Ostravě, dne 10.10.2006

 

Hana Hauptová

kandidátka na starostku Svinova


[Akt. známka: 2,71 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

Autor: redakce ČSSD OV-Svinov     Počet komentářů: 2   Můžete přidat nový komentář   Informační e-mail   Vytisknout článek

n200609050016_nadrazi.jpg


n200609050016_obecna_skola.jpg


n200609050016_sokolovna.jpg