http://www.svinov.eu  

Nejčtenější článek

Neexistují vhodná data!

Nejkomentovanější

Databáze je prázdná!

Nej ... dokument

Neexistují vhodná data!

Názory a komentáře členů ČSSD

Zamyšlení nad volebními programy

Vydáno dne 12. 10. 2006 (519 přečtení)


200610011541_logo.gif

Proč jsou si programy různých stran v nadcházejících volbách tak podobné? Určitě jste si podobnou otázku sami položili, pokud pročítáte programy jednotlivých politických stran a hnutí ucházejících se o Vaše hlasy ve volbách do obecního zastupitelstva.

 

Jak je možné, že politické strany, které si jdou ve velké politice tvrdě po krku, se při volbách do obecních zastupitelstev tak dojemně shodnou?

 

Jak je možné, že i když mají naprosto odlišné názory na fungování a roli státu, dostupnost vzdělání, zdravotnictví a sociální politiku, na obecní úrovni chtějí všichni stavět hasičskou zbrojnici, udržovat veřejná prostranství, podporovat spolky a pečovat o seniory? Asi proto, že je to líbivé. Občan pak může být zmaten, jak se vlastně rozhodnout, když všichni slibují v podstatě totéž. Je to těžká volba.

 

Domníváte se, že současná koalice ODS (+ bývalá US-DEU) a KSČM, ovládající svinovskou radnici, dokázala naplnit své minulé volební sliby ? (více článek - Které sliby vládní koalice ve Svinově nesplnila?)

 

A jak asi naplní svůj nový program?

 

Zamyslete se i nad tím, zda má smysl dát svůj hlas různým hnutím nezávislých. Možná jsou opravdu nezávislí, ale také jsou většinou bez vazby na volené orgány vyšších územně správních celků. Jaké asi mají šance při prosazování větších projektů, na které rozpočet obce prostě nestačí?

 

My jsme připraveni na projektech, které jsou součástí našeho volebního programu, začít pracovat ihned po volbách. Budeme pro Vás pracovat po celé volební období, Váš názor nás zajímá a chceme, abyste měli možnost spolurozhodovat o závažných záležitostech obce. Chceme Vám být blíž - i proto naši přední kandidáti zveřejnili svá osobní telefonní čísla a budou Vám k dispozici po celé volební období - pokud nám dáte důvěru.

 

 

Vaši kandidáti ČSSD

[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5

Autor: redakce ČSSD OV-Svinov     Počet komentářů: 1   Můžete přidat nový komentář   Informační e-mail   Vytisknout článek

n200609050016_nadrazi.jpg


n200609050016_obecna_skola.jpg


n200609050016_sokolovna.jpg