http://www.svinov.eu  

Nejčtenější článek

Neexistují vhodná data!

Nejkomentovanější

Databáze je prázdná!

Nej ... dokument

Neexistují vhodná data!

Názory a komentáře členů ČSSD

Které sliby vládní koalice ve Svinově nesplnila?

Vydáno dne 12. 10. 2006 (593 přečtení)


200610011541_logo.gif

V těchto předvolebních dnech nám politické strany svinovské vládní koalice ve složení US-DEU (nyní ODS), ODS a KSČM prezentují své úspěchy. V mnoha případech tyto strany zapomínají připomenout důležité partnery při jednotlivých investičních akcích, mezi které patří především Magistrát města Ostravy a MOb Poruba oba pod vedením sociální demokracie.

 

Česká strana sociálně demokratická byla v našem obvodě toto volební období v opozici a proto je naší povinnosti připomenout spoluobčanům ty největší nesplněné sliby vládních stran.

 

Všechny tři vládní strany slibovaly mnoho pro děti: zřízení, rozšíření,výstavbu pískovišť a dětských hřišť. Ve skutečnosti se v této oblasti moc neudělalo. Stále ve Svinově chybí moderní dětské hřiště k hraní dětí, o sportovních hřištích ani nemluvě. Někde už rodiče rezignovali na realizaci těchto slibů a sami instalovali houpačky. Asi stěží rodiče uspokojí dva měsíce před volbami realizace kosmetických úprav pískovišť. Stačí se jen podívat na práci porubské radnice v této oblasti pro děti a mládež a vidíme, že když se chce, tak to jde. Je proto k smíchu, když ve volebních programech těchto stran naleznete znovu sliby o vybudování či zajištění provozu dětských hřišť. Uvěříte jim znovu?

 

Jako červený šátek na býka musí nyní působit slib bývalé US-DEU pod vedením paní starostky Evy Poštové o využití lokality mezi ul. Stanislavského a červenými domy. Paní starostka ve volebním programu slibovala kombinované bydlení (malometrážní byty pro mladé začínající rodiny, byty pro starší a hůře mobilní občany). Místo tohoto slibu mají na tomto prostoru vyrůst komerční pětipodlažní bytové domy s velmi drahými byty. Nějak se zapomnělo na malometrážní byty pro mladé začínající rodiny a starší občany, kteří nemají tak velkou finanční hotovost. K výstavbě na ulici Stanislavského musíme ještě podotknout, že stanovisko svinovských sociálních demokratů bylo proti realizaci projektu předloženým firmou J.M.K. building, s.r.o.

 

Další slibovanou neuskutečněnou investicí US-DEU byla výstavba kultivované tržnice v prostoru mezi budovou policie a TOP TRUCK. Posledním z velkých nesplněných slibů bylo vykoupení pozemku a postavení chodníku mezi ul. E. Rošického a Nad Porubkou. Z realizace těchto slibů rada ustoupila a nezbylo z nich nic, kromě cedule „Na vlastní nebezpečí!“.

 

Jsme si jisti, že se dalo ve Svinově udělat více. Sociální demokracie proto pro Vás připravila realistický konkrétní volební program, který je rozsáhlý a zasahuje do všech oblastí našeho obvodu. Náš program není sbírka slibů, ale je to propracovaný materiál obsahující projekty, které budeme pro Vás realizovat. A proto, chcete li změnu ve vedení našeho obvodu, volte Českou stranu sociálně demokratickou. Dokážeme Vám, že to jde.

 

Kandidáti ČSSD do zastupitelstva MOb Svinov


[Akt. známka: 1,53 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5

Autor: redakce ČSSD OV-Svinov     Počet komentářů: 0   Můžete přidat nový komentář   Informační e-mail   Vytisknout článek

n200609050016_nadrazi.jpg


n200609050016_obecna_skola.jpg


n200609050016_sokolovna.jpg