http://www.svinov.eu  

Nejčtenější článek

Neexistují vhodná data!

Nejkomentovanější

Databáze je prázdná!

Nej ... dokument

Neexistují vhodná data!

Články z tisku

V Ostravě skončí další výherní automaty

Vydáno dne 16. 06. 2008 (636 přečtení)


OSTRAVA

 

Nová vyhláška, která by měla omezit provoz výherních hracích automatů v některých částech města, vzniká v Ostravě. Nejvíce se dotkne provozovatelů těchto přístrojů v centrálním městském obvodu a v městské části Poruba. Vznik vyhlášky inicioval právě centrální městský obvod. „Město poté vyzvalo ostatní obvody, aby v případě zájmu uvedly, kde by měl být provoz automatů omezen,“ řekl primátor Ostravy Petr Kajnar.

 

Na výzvu zareagovaly kromě zmíněných obvodů ještě Mariánské Hory a Hulváky, Vítkovice a Svinov. Zatímco Mariánské Hory a Hulváky a Vítkovice požadují pouze úpravu doby provozování automatů, zbývající tři obvody vytyčily i místa se zákazem provozu. Zřejmě nejvíce se zákaz projeví v centru města, kde by automaty měly zmizet například z Jiráskova či Masarykova náměstí, ale i z Nádražní ulice a řady dalších ulic. Centrální ostravský obvod přijde na příjmech z automatů asi o 12,5 milionu korun. Pokud vyhlášku schválí zastupitelé, začne platit od srpna pro všechny nově povolované přístroje.

 

Vydání| Tato zpráva vyšla v prvním vydání Regionální mutace|

Lidové noviny - Morava


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

Autor: redakce ČSSD OV-Svinov     Počet komentářů: 1   Můžete přidat nový komentář   Informační e-mail   Vytisknout článek

Zdroj: lidovky.cz

n200609050016_nadrazi.jpg


n200609050016_obecna_skola.jpg


n200609050016_sokolovna.jpg